Český English Русский Deutsch

Pro informace volejte

+420 354 621 900

 

Lázeňské a relaxační pobyty v Mariánských Lázních

Vážení klienti,
z důvodu Vládou České republiky nařízeného zákazu poskytování ubytovacích služeb, tedy i v hotelu Westend v souvislosti s koronavirovou pandemií informujeme Vás o provozní uzavírce hotelu Westend v termínu od 15. 03. do 16. 04. 2020 vč.

Děkujeme za pochopení.

Management hotelu

 

Hotel Westend 4**** se nachází v centru města Mariánských Lázní, 5 minut chůze od hlavní kolonády s minerálními prameny a překrásnou zpívající fontánou, v bezprostřední blízkosti divadla a hlavních památek města. Hotel se nachází na klidném místě, na okraji lesoparku u pavilonu Lesního pramene.

Budova hotelu byla postavena začátkem 19. století - je součástí jedinečné architektury města. Všechny pokoje jsou prostorné, většina má balkón a výhled do lázeňského parku. 

Moderní balneoprovoz nabízí procedury tradiční lázeňské rehabilitacní peče s využitím přírodních léčivých zdrojů. Klasický lázeňský program lze rozšířit o specializované terapie jako je kyslíková léčba nebo Anti-Aging kúra (Gerovital). Hosté mohou využít též diagnostické vyšetření aterosklerózy.

K oblíbeným relaxačním procedurám patří masážní vanu s protiproudem, sauna, vertikální solárium a nabídka služeb kosmetického salónu. 

100 metrů od hotelu je veřejné čtyřpatrové parkoviště. Cena je 120 kč/noc.