Český English Русский Deutsch

Pro informace volejte

+420 354 621 900

 

Seznam procedur

Moderní balneoprovoz Hotelu Westend se specializuje na rehabilitaci a prevenci onemocnění ledvin, močových cest, pohybového aparátu, dýchacích cest a poruch látkové výměny. Využíváme klasické přírodní zdroje regionu, i tradiční léčebné metody — individualni fyzioterapie, fyzikální terapie, vodolečba.

VODNÍ PROCEDURY 

Vodní procedury přispívají k uvolnění, uklidnění, pomáhají zvýšit koncentraci pozornosti, dochází ke snížení svalového napětí.Vodní procedury stimulují srdeční činnost, zlepšují stav pokožky - navracejí jí svěžest a pružnost. Jsou indikovány lidem, kteří mají málo pohybu.

PROCEDURY S VYUŽITÍM PŘÍRODNÍCH LÉČIVÝCH ZDROJŮ 

Procedury s využitím přírodního plynu a dalších léčivých zdrojů  jako je slatina, rašelina, parafin - jsou nedílnou součástí léčebného programu. Přírodní plyn se používá ve formě injekcí, uhličytých koupelí a suchých uhličitých koupelí. Injekce pomáhají od bolestí pohybového aparátu, koupele zlepšují prokrvení tkání a vnitřních orgánů. Parafinové zábaly zlepšují pohybové funkce a prokrvení pokožky. 

MASÁŽE 

Masáže patří k základním elementům léčebného programu, nabízíme klasické (částečné a celkové) i reflexní masáže. Masáže zlepšují krevní oběh, zmenšují otoky a svalové napětí, pomáhají od bolestí, otevírají póry a odvádějí toxiny z těla, zmenšují napětí nervů, a v neposlední řadě uklidňují.

ELEKTROPROCEDURY 

Elektroprocedury  - nízko- a vysokofrekvenční proudy, světloléčba, magnetoterapie, přístrojová lymfodrenáž - vykazují výbоrné účinky  na nervová zakončení, využívají se při chronických zánětlivých onemocněních, pomáhají léčit otoky. Tyto procedury zlepšují krevní oběh, zvyšují imunitu, posilují procesy regenerace. Elektroprocedury jsou téměř bez kontraindikací a vykazují vysoký stupeň účinnosti. 

RELAX A WELLNESS

Nezbytným a příjemným doplněním komplexu procedur jsou wellness procedury. Masážní vana s protiproudem, sauna a solárium jsou procedury, které napomáhají relaxaci, zlepšení nálady a dobití energie. 
Přispívají ke zvýšení imunity a obnovení práceschopnosti.
 
КОSMETICKÁ PÉČE 
Kosmetický salón v Hotelu Westend nabízí klasickou péči o obličej a tělo pro muže i ženy. Můžete vyzkoušet barvení řas a obočí, depilaci voskem nebo speciální procedury jako je péče s produkty Acai nebo vinné révy. Lymfatické masáže, ošetření s mořskými řasami nebo čokoládová péče uspokojí i ty nejnáročnější klienty.