Český English Русский Deutsch

Pro informace volejte

+420 354 621 900

 

Za fyzickou a psychickou kondicí

Hotel Westend Mariánské Lázně nabízí ambulantní specializovanou péče v oboru fyzioterapeut - rehabilitační péče: 
- individualni fyzioterapie
fyzikální terapie
- vodoléčba

Lázeňská rehabilitačni péče probíhá pod vedením odborného lázeňského lékaře.   
Najdete tu velký výběr procedur pod jednou střechou - klasické vodoléčebné procedury - koupele perličkové, přísadové, hydroxer, slatinové obklady, speciální procedury Mariánských Lázní - uhličité koupele, plynové injekce, suché uhličité koupele, inhalace, fyzioterapii, elektroléčbu (diatermie, interferenz, solux, magnetoterapie, extremitér, lymfodrenáže), masáže klasické a reflexní. 
 
Hotel Westend nabízí 15 procedur v týdnu v kombinaci s pitnou kúrou. Klasické rehabilitačni peče  lze po dohodě s lázeňským lékařem rozšířit o speciální terapie - Kyslíkovou léčbu nebo Gerovital. Screening aterosklerózy může být tím pravým momentem k zahájení prevence, případně k dalšímu léčení. 

Základní indikace co je možné v Mariánských Lázních v hotelu Westend léčit: 
  • ledviny a močové cesty 
  • dýchací cesty 
  • pohybový aparát 
  • látková výměna, otylost, dna, diabetes 
  • vysoký krevní tlak 

Mariánské Lázně jsou vyhledávanou destinací lázeňské dovolené. Město je proslulé krásou přírody, unikátní architekturou, množstvím sportovních a kulturních možností. Hotel Westend nabízí nejen komfortní služby lázeňské a gastronomické, po příjezdu může host využít individuální infoservis, aby mohl optimálně a efektivně naplánovat celou svoji lázeňskou dovolenou. 


Přijeďte a vyzkoušejte. Jsme tu pro Vás.