Recenze

21.09.2022
Alena Cepáková
Byli jsme velice spokojeni, personál byl milý a příjemný, jak na procedurách tak v jídelně (paní Monika i Irina) i na úklid a v recepci. Vše probíhalo v klidu a pohodě. Kuchyně byla vynikající, pestrá, bylo z čeho vybírat. Moc jsme si top užili, přijedeme určitě zase.
14.09.2022
Václava Pavelková
Doporučila jsem tento hotel svým známým už to nikdy neudělám . Recepce naprosto selhala a vzhledem k tomu , že to je první kontakt s hosty, tak to byl dost velký trapas.
12.08.2022
Alexandra
Dobrý den! Zarezervovala jsem si pokoj v hotelu Westend přes Booking. Když jsem dorazila, vše mi vysvětlili, kde, kdy, snídaně, oběd a večeře. Personál byl velmi příjemný! Divím se, že všichni umí česky, anglicky, rusky a německy. Jídlo bylo velmi chutné (jsem v tomto ohledu velmi vybíravý člověk). Šéfkuchař Zdenek a Sněžana jsou skvělí! Monika je velmi milá a skvělá. Jídlo je připraveno s láskou! K snídani bych přidala pečivo, nějaké croissanty a k večeři něco sladkého. Na pokoji budou pantofle a župan. Procedury jsem nevyužila, ale výběr je široký. Jediná věc je, že hotel je malý a nebyl tam bazén. Pokoj má skvělý výhled z balkonu. Centrum, kolonáda velmi blízko. Celkově byl pobyt v hotelu velmi příjemný! Díky všem zaměstnancům!