Wellness & Rehabilitace

 Vážení hosté,

Dovolte, abychom vám představili možnosti rehabilitace ve wellness centru hotelu Westend. Všechny prostory centra jsou vybaveny moderními rehabilitačními přístroji a tým odborníků vám pomůže zbavit se následků každodenního stresu a dalších nemocí. Tradiční léčebné a rehabilitační metody užívají unikátních mariánskolázeňských léčivých zdrojů. Tyto přírodní zdroje jsou doplněny o moderní wellness procedury a zdravotní aspekty se zde snoubí s relaxací a wellness zážitkem.

V našem balneocentru nabízíme našim hostům řadu procedur určených k podpoře vašeho zdraví, zejména v případě onemocnění:

  • pohybového aparátu,
  • kardiovaskulárního systému,
  • ledviny a močové cesty,
  • dýchacího ústrojí.

Klasická rehabilitační péče je sestavována po konzultaci s lékařem a vychází z aktuálního zdravotního stavu a potřeb klienta. Některá ošetření lze zakoupit po konzultaci se zdravotní sestrou, bez předchozí konzultace s lékařem, a v tomto případě také záleží na zdravotním stavu a kondici klienta.

Jsme si jisti, že po pobytu v hotelu Westend se budete cítit nejen odpočatí, ale také plní energie.

Vodoléčba

Vodoléčba

Podpora zdraví a relaxace je hlavním efektem léčebných koupelí.

Procedury s oxidem uhličitým

Procedury s oxidem uhličitým

Lázeňské procedury s oxidem uhličitým patří mezi nejstarší procedury v historii lázeňství.

Masáže

Masáže

I přes to, že se masáž jeví spíše jako prostředek k uvolnění stresu a psychického napětí, má rovněž nezanedbatelné léčebné účinky.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž

Typ masáže, při níž se používá speciální zařízení k vytváření zvýšeného tlaku na horní nebo dolní končetiny nebo na oblast břicha, pánve a stehen.

Oxygenoterapi

Oxygenoterapi

Označení oxygenoterapie, neboli brasil oxygen, nese jedna z moderních léčebných procedur, která využívá příznivého působení kyslíku na lidský organismus.

Pitná kurá

Pitná kurá

Díky chemické rozmanitosti zdejších pramenů jsou Mariánské Lázně vhodné pro léčbu celé řady onemocnění. Zdejší minerální vody jsou díky své rozmanitosti základem lázeňské péče.

Sauna

Sauna

Finská sauna pro soukromé použití